responsive
Kurumsal İtibar Yönetimi Danışmanlığı
Kurumsal itibar kazanmanın rekabet avantajı sağlayan en önemli etkenlerden biri olmasıyla birlikte, kurumların bu kavrama verdiği önem artmaya başladı.Paydaşları gözünde değerini yükseltmek ve olumlu algılar yaratmak isteyen kurumlar için Devamı..
İçerik Yönetimi hizmeti
Web dünyasında varlığını korumak isteyenler için içerik en önemli noktalardan biri. Google’ın ‘yararlı’ olarak nitelendirdiği gönderilere değer verdiği bir gerçekken, bilgi kirliliğiyle boğuşan online mecralarda öne çıkmanın yolu kaliteli içeriklere Devamı..

Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma
Son dönemde internet dünyasında yaşanan en büyük sorunlardan biri de sahte sosyal medya hesaplarının açılması oluyor. İnternet korsanları tarafından kurumuzun bilgileri kullanılarak sahte bir hesap açılabilir ve bu hesaptan yapılan Devamı..

Web Tasarım Hizmetleri
Dijital platformlarda ‘ben de varım’ demenin ilk ayağı etkileyici bir web siteye sahip olmaktır. Web sayfası bir çeşit vitrin görevi üstleneceği için web tasarımı konusu hassasiyet ister. Güncel web trendlerine uygun, seçkin ve amaca göre Devamı..


Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya, kurumsal itibar yönetiminin en önemli yapı taşıdır. Y kuşağına hitap edebilen bir kurum ya da marka olmaya giden yol sosyal medyada yer almaktan geçer. Teknolojiyi sürekli olarak takip eden ve aktif şekilde internet kullanan Y kuşağı, Devamı..
Olumsuz Haber ve İçerik Kaldırma
İtibar yönetimi alanında başarılı ekibimiz ve bilişim avukatlarımız itibarınızı online mecralarda da koruyor. Kurumunuz ya da markanız hakkında, sanal ortamlarda yer alan olumsuz içeriklerin kurumsal itibarı zedelememesi adına en kısa sürede Devamı..

Bilişim Hukuku Danışmanlığı
İnternetin yaygın olarak kullanılmasıyla birlikte; bilgi paylaşımının artması şahsi bilgi ve materyallerin kötüye kullanılması ihtimalini artırdı. Bu bilgilerin kötü amaçlı ve izinsiz olarak kullanılmasını önlemek, gizliliğini korumak adına Devamı..

Telif Hakkı Koruma
İnternetin bilgiye kolay erişim sağlama olanağı sunması; dizi, film, müzik, video ya da basılı eserlere sahip olan kişiler için ‘izinsiz paylaşım’ tehdidini beraberinde getirdi. Lisanslama söz konusu olmaksızın, hak sahiplerinin eserlerini web sitelerde ya Devamı..

Teklif alabilirsiniz…