Web dünyasında varlığını korumak isteyenler için içerik en önemli noktalardan biri. Google’ın ‘yararlı’ olarak nitelendirdiği gönderilere değer verdiği bir gerçekken, bilgi kirliliğiyle boğuşan online mecralarda öne çıkmanın yolu kaliteli içeriklere sahip olmaktan geçiyor. İnternetle eşdeğer anlama gelen Google’da, yerinizi sağlama almanız için mesai yapan profesyonel editoryal kadromuz, içerik yönetimi hizmeti ile farkınızı ortaya koymanıza olanak sağlıyor.

Forbes dergisi 2015 raporlarına göre dünyanın en zengin kişisi olan Bill Gates, 1996 yılında ‘Content is king’ cümlesiyle içeriğin önemini oldukça net bir şekilde belirtmişti. Bugün geldiğimiz noktada içerik kalabalığı yeni bir kavramı karşımıza çıkarıyor. ‘Original content is king’ yani içeriğin kral olabilmesi için önce orijinal olması gerekir. Kurumsal yazılardan, SEO amaçlı hazırlanan metinlere kadar, özgünlüğe dikkat etmek, arama sonuçlarında yükselişiniz için en etkili adım olacaktır.

Online platformlardaki etkinlikler de, kurumsal itibar kazanma konusunda oldukça etkili bir unsur. Web siteniz ya da sosyal medya ağlarınızdaki içerikler özgünlük konusunda sınıfta kalırsa, sadece paydaşların değil, arama motorlarının gözünde de itibar kaybı yaşanmış olur. Kötü senaryoların yaşanmasını engellemek için içerik yönetimi hizmetinde de yanınızda yer alıyor, kurum ya da markanızın ihtiyaçlarına, vizyonuna ve hedef kitlesine uygun içerik çalışmaları yaparak gücünüze güç katıyoruz.