Dijital platformlarda ‘ben de varım’ demenin ilk ayağı etkileyici bir web siteye sahip olmaktır. Web sayfası bir çeşit vitrin görevi üstleneceği için web tasarımı konusu hassasiyet ister. Güncel web algoritmalarına ve trendlerine uygun, seçkin, amaca yönelik bir web tasarımı yapılmalı, aynı zamanda kodlama kısmında da işlerin yolunda gittiğinden emin olunmalıdır.

KİY ekibi müşterinin ulaşmak istediği hedefe göre, kendi deneyimleri doğrultusunda web tasarımını gerçekleştirir. Tasarım ve kodlama uyumuna dikkat ederken, kullanıcı dostu bir sitenin hayata geçirilebilmesi için gerekli çalışmaları yapar. Estetik ve teknik mükemmelliğin yanı sıra, SEO açısından olumlu etkiler yaratacak bir tasarıma sahip olması sağlanır.

Web sitenin hayata geçirilmesinin yanı sıra, yaşatılması için de çalışmalar yürüten KİY ekibi; şahıs, kurum ya da kuruluşlar için kusursuz bir vitrin oluşturacaktır.

Kurum ya da markaya değer katan önceliklerin başında, kurumun kendi iş hedeflerine özel bir yazılıma sahip olması gerekir. Bu bağlamda sisteme özel bir yazılım geliştirilir ve beklentilere göre farklı uygulamaların yazılıma entegre edilmesi sağlanır. Özel olarak hazırlanan bu yazılımın sorunsuz çalışabilmesi için uygun bir arayüze ve yüksek bir performansa sahip olması gerekir.

KİY ekibi olarak yazılım geliştirme sürecinde adımlarımız şu şekildedir:

  • Müşterinin özel istek ve hedefleri öğrenildikten sonra, buna uygun analizler gerçekleştirilerek bir çalışma planı çıkarılır.
  • Yazılım için teknik tasarım çalışmaları yapılır ve tamamlandıktan sonra güvenlik testlerine geçilir.
  • Yazılımın geliştirilmesinin ardından kullanıcılara eğitim verilir.
  • Son olarak gerekli güncellemeler yapılarak yayına hazır hale getirilir.